sreda, 24. april 2024.

Nekoliko sezona ovi rivali ,,dele“ bodove!?

Od 14 časova se u okviru Regionalne lige Bayern (Bavaria), igra duel između ekpa Schalding i Memmingen, u pitanju je 18.kolo.

Schaldin se nalazi na 10.mestu sa skorom 7-3-7 i gol razlikom 29:34. Tim je u seriji od tri vezane pobede, a pet poslednjih mečeva nisu poraženi. Na domaćem terenu imaju skor 5-1-2 i gol razliku 18:14.

Memmingen se nalazi na 18. predposlednjem mestu i imaju skor 3-4-10 i gol razliku 18:31. Tim je u seriji od 4 meča bez pobede, 2 poraza i 2 remija. Na gostovanjima imaju skor 2-2-5 i gol razliku 8:11.

Ono što je najinteresantnije za mečeve ovih rivala jeste to da su u poslednje tri sezone, svake oba tima odnosila po jednu pobedu, što liči na sistem ,,tri za tri“. Prošle sezone u oba meča su slavili timovi koji su bili gosti, pre toga dve sezone pobede su nosili domaćini. U prošlogodišenjem meču, kada je Schalding slavio u gostima 2:4, domaćin je vodio na poluvremnu 1:0, potom povećao na 2:0, da bi potom gost od 77. do 90. minuta preokrenuo rezultat postigavši 4 gola.

17.04.17 RL Memmingen Schalding 2 : 4
01.10.16 RL Schalding Memmingen 2 : 3
19.03.16 RL Schalding Memmingen 1 : 0
28.08.15 RL Memmingen Schalding 3 : 0
23.05.15 RL Memmingen Schalding 1 : 0
31.03.15 RL Schalding Memmingen 3 : 0

Pošto je u pitanju prvi meč u sezoni moguća su oba znaka, iako je gostima trenutno pobeda mnogo potrebnija posle serije loših rezultata, ono što je naš predlog jeste igra 12&2+ (pobeda domaćina ili gosta uz dva i više gola na meču) koja se plaća kvotom 1,50.