Ekipa Panathinaikosa doživela je još jedan poraz u Evroligi i to protiv Olimpije Milana rezultatom 83-86.

Ovo je čak peti poraz Panathinikosa na šest poslednjih utakmica u EL.

U prvoj četvrtini PAO je predvođen Calathesom vodio minimalnom razlikom, a u drugoj četvrtini, sedam minuta do poluvremena, Milano preuzima prednost i uspeva da je održi do pauze. Na poluvremenu rezultat je bio 40-47. Skoro celu treću četvrtinu, Milano drži PAO na distanci od 10 poena, mada oni uspevaju pred početak četvrte četvrtine da smanje zaostatak na 8 poena. U poslednjoj četvrtini PAO se nekoliko puta približavao protivniku, međutim vremena više nije bilo da se meč preokrene.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Nick Calathes sa 24 poena, dok je u gostujućoj ekipi odličnu partiju imao Arturas Gudaitis sa 20 postignutih poena.