Sjajnu utakmica odigrana je danas u Berlinu gde je Unicaja iz Malage savladala Albu rezultatom 90-91.

Unicaja je tako napravila brejk u gostima i u petak će na svom terenu imati mogućnost da se plasira u polufinale Evrokupa.

U prvom poluvremenu Alba je postigla čak 29 poena i tako su već pred drugu četvrtinu vodili sa +12. U drugoj četvrtini oni takođe postižu 29 i na poluvreme odlaze sa +19 prednošću pri rezultatu 58-39. U trećoj četvrtini Unicaja pravi sjajnu seriju od 19-1 i tada uspevaju rezultatski da se približe domaćinima. Na kraju uz zakucavanje Lessorta u poslednjim sekundama meča, Unicaja dolazi do brejka.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Peyton Siva sa 14 poena, a usput je zabeležio i 7 asistencija. Mathias Lessort je bio najbolji u ekipi Unicaje sa 18 postignutih poena i 7 skokova.