Ekipa Olympiacosa savladala je Holargos u domaćoj ligi rezultatom 68-73 nakon produžetaka.

U prvoj četvrtini videli smo ukupno samo 20 poena. Igrači Holargosa postigli su 9, dok su gosti postigli 11. U nastavku gledamo nešto efikasniju utakmicu gde domaćini uspevaju da steknu minimalnu prednost i odu na odmor pri rezultatu 29-25. U nastavku domaćini nastavljaju da uvećavaju prednost pa tako imaju +7 pred poslednju četvrtinu, međutim igrači Olympiacosa uspevaju da neutrališu prednost domaćina i meč odlazi u produžetke. U produžecima gosti su bili uspešniji sa rezultatom 7-12 i tako su uspeli da upišu svoju 13. pobedu u domaćoj ligi.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Javontae Hawkins, dok je kod gostiju Nikola Milutinov postigao 21 poena i zabeležio 17 skokova.