četvrtak, 28. mart 2024.

Pandev se upisao u strelce, ali je to bilo nedovoljno! (VIDEO)

Austrija je savladala reprezentaciju Makedonije rezultatom 3:1, a golove za Austriju su postigli Stefan Lainer u 18. minutu, Michael Gregoritsch u 78. minutu i Marko Arnautović u 89. minutu utakmice, dok je za Makedoniju Goran Pandev postigao gol u 28. minutu.

Sasvim prijatna partija od strane Makedonije, kojoj je nedostajalo iskustva na evropskoj sceni. Ipak, videlo se da prevelike ideje za realizaciju nemaju, a to je ono što na ovakvim utakmicama ume da napravi razliku.

Drugo poluvreme je bilo slabijeg intenziteta, a asistencija Alabe na 2. gol Austrije bila je prekretnica utakmice, jer od tog momenta Makedonija nije igrala na nivou kao do tada. Daleko od toga da je situacija u grupi C razrešena, ima još dosta da se igra.

Slika: Printscreen (YouTube)