Ekipa Partizan NIS savladala je ASVEL u gostima rezultatom 75-78.

Mlada ekipa je hrabro odigrala i tako pobedom donela nadu za plasman u sledeću rundu. Trenutno su na učinku 3-6.

U prvoj četvrtini, igrači Andree Trinkijerija odigrali su sjajnu odbranu, tako da su domaćinu dopustili samo 12 poena za 10 minuta. U nastavku gledamo izjednačenu igru. Na pauzu se odlazi pri rezultatu 32-37.
U trećoj četvrtini ASVEL se vraća i pred poslednju deonicu imaju prednost od jednog poena. U poslednjoj deonici Partizan uspeva da pobedi odličnom igrom ako zanemarimo poslednji minut gde su izugubili nekoliko lopti i tako zamalo da zakomplikuju stvari.

Najefikasniji kod domaćina bio je Miro Bilan sa 17 poena, a kod gosta Paige, Landale i Nikolić sa po 15 poena.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.