Partizan je sa čak 4-0 ubedljivo savladao Vojvodinu na otvaranju novog kola LingLong Superlige Srbije. Prva dva gola bili su delo kreatinog Izraelca Natha, treći gol je postigao Zdjelar, dok je konačan rezultat postavio Umar Sadik u 69. minutu. Sadik je pre gola, upisao i dve asistencije – kod drugog i trećeg gola.

Crvena Zvezda je u Novom Sadu sa 0-2 savladala Proleter. Oba gola su viđena u drugom poluvremenu, a u prvom Zvezda nije nalazila rešenje za disciplinovanu odbranu Proletera. Golove su postigli Mateo Garsija na asistenciju Simića i Boaći na asistenciju Jevtovića. Zvezda je tako napravila sjajnu uvertiru pred Totenhem. U LL Superligi Srbije uz meč više ima 7 boda više od drugoplasiranog Čukaričkog.