Ekipa Partizana danas je ugostila neugodni Monaco koji je još jednom trijumfovao u Beogradu ove sezone (prvi put protiv Crvene Zvezde) rezultatom 68-72.

Monaco je krenuo silovito i odmah su napravili pristojnu prednost u odnosu na domaćine. Rezultat nakon prvog perioda bio je 13-21. U nastavku, Partizan je opet postigao 13 poena, međutim Monaco je bio uspešniji sa 19, pa se na poluvreme otišlo pri rezultatu od 26-40. Gostujuća ekipa nastavila je sa dobrom igrom i pred poslednju četvrtinu imali su prednost od čak 16 poena. Domaćini su odlično odigrali u poslednjoj četvrtini postigavši 30 poena, međutim to nije bilo dovoljno da se prestigne rival.

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Aleksej Nikolić sa 16 poena, dok je sa druge strane Jarrod Jones zabeležio takođe 16 poena.