Partizan rešio pitanje pobednika za 10 minuta

FK Partizan je opravdao ulogu favorita i sa ubedljivih 4:1 savladao ekipu Novog Pazara. Partizan je sa nova 3 boda bar na kratko smanjio zaostatak za Crvenom Zvezdom na 6 bodova.

Dugo željeni gol Partizan je postigao početkom drugog dela igre u 54. minutu preko Lazara Markovića, koji je iskupio za veliki promašaj u ranijem deli meča. Prednost je duplirao Natho sa bele tačke u 62. minutu, dok je samo minut kasnije u 63. minutu velikih 3:0 doneo Holender. Prednost crno – belih je smanjio Kojić u 76. minutu golom glavom, dok je konačan rezultat  rezultat 4:1 auto golom postavio Vlajković nakon nespretne reakcije posle centaršuta Štulića.

U narednom kolu koje je na programu već sredinom sledeće nedelje, Partizan će gostovali Javoru u Ivanjici, dok će Novi Pazar ugostiti Radnički iz Niša.