četvrtak, 28. mart 2024.

Partizan slavio u derbiju kola

Fudbaleri Partizana slavili su u derbiju kola na gostovanju TSC i otišli na +8 Crvenoj Zvezdi, koja ima dve utakmice manje. TSC je rano poveo već u 10. minutu golom Marka Petkovića. Međutim, usledio je brz odgovor Partizana, koji je za samo 25 minuta igre 3 puta zatresao mrežu i brzo preokrenuo. Rezultat se posle 36. minuta nije menjao i ostali je 1:3 za Partizan do kraja utakmice. U strelce su se iz redova crno – belih upisali Rikardo Gomeš i Terzić – koji je dva puta tresao mrežu na TSC Areni. TSC je ovim porazom ostao na deobi 4. mesta sa ekipama Napredka iz Kruševca i Voždovca sa po 20 osvojena boda. Njima bi mogla tokom dana da se pridruži i Vojvodina, ukoliko savlada Radnički Kragujevac na svom terenu.