Ekipa Partizana upisala je značajnu pobedu protiv Monaca u gostima rezultatom 68-71.

Ovom pobedom Partizan se izjednačio sa Monacom po učinku, međutim u međusobnim susretima, Monaco će imati prednost zbog veće koš razlike u međusobnim susretima.

U prvoj četvrtini Partizan je odigrao sjajno postigavši 23 poena dok je domaćin postigao 17. U nastavku videli smo bolju igru domaćina koji je uspeo da preokrene rezultat i da povede pred kraj druge četvrtine. Rezultat na poluvremenu bio je 41-38. U trećoj četvrtini videli smo malo koševa, međutim Partizan je uprkos tvrdoj odbrani Monaca uspeo da povede pred poslednju četvrtini u kojoj su dobrom igrom uspeli da sačuvaju prednost.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Paul Lacombe sa 23 poena, dok je kod gostiju Alex Renfroe postigao 20.