Završeno je 36. kolo Super lige Srbije gdje smo vidjeli čak dva prelaza, tri penala i još mnošto nestvarnih scena.

U play off grupi u Lučanima domaća Mladost remizirali je sa ekipom Čukaričkog koja je sada jednom nogom van evropskih takmičenja.

U Kruševcu vidjelo smo čak šest golova, Napredak je na poluvremenu vodio 3-2 ali je Radnički pred kraj susreta uspio izjednačiti na 3-3.

U Novom Sadu, Partizan je uspio pobijediti sa 2-1. U ovom meču vidjeli smo čak tri penala, jedan za Vojvodinu i dva za Partizan , Zakarić je prvi promašio dok je Ivanović drugi realizirao i donio pobjedu svom timu.

U play autu nevjerovatne scene u Vranju i Zemunu.

Dinamo je na poluvremenu gubio sa 1-0 od Spartaka iz Subotice, a onda početkom drugog poluvremena stigao do potpunog preokreta. Gašić i Matsoukas su svojim golovima donijeli Dinamu važnu pobjedu od 2-1.

Ekipa Zemuna je također gubila na poluvremenu od Radnika iz Surdulice sa 1-0, ali u drugom poluvremenu preko Tomića stižu do dva pogotka i važne pobjede u borbi za opstanak.

Voždovac je na svom terenu savladao Bačku i tako matematički osigurao opstanak u Super ligi Srbije. Bačka u narednom meču protiv Dinamo Vranja odlučuje o svojoj sudbini.

U Šapcu domaća Mačva je odigrala 0-0 protiv Rada iako su gosti dominirali tokom cijelog meča.