Danas se od 18:00 sastaju CSKA i Milano. Dve ekipe koje igraju zaista efikasno. Prošli meč završen je rezultatom 85-90 u korist CSKA. Očekujemo dosta efikasan meč danas.

Naš predlog je Kaleb Tarczewski 7.5 +. Centar Milana će konkurenciju imati u vidu Alena Omića danas, a pošto nema Gudaitisa on će dobiti preko 20 minuta sigurno.

Talentovani centar ima sjajne fizikalije, a jedini problem mu je odbrana i neretko pravi mnogo faulova. Možda je to jedina stvar koja bi mogla da ga baci u under.

8 minimalnih poena danas, zaista ne predstavlja mnogo, 4 zicera ili nešto manje u kombinaciji sa slobodnim bacanjima, mogu lako da ga odvedu u over.

Mike James odlično igra ove sezone i ima posebno sjajnu komunikaciju sa ovim centrom.

Tarczewski je na proseku poena od tačno 6 poena, međutim minuti su mu bili izuzetno niski, a na poslednje dve utakmice, otkad ne igra Gudaitis dobio je preko 23 minuta i postizao je 8 protiv Maccabija i 15 protiv Khimkija, a znamo da obe ekipe poseduju odlične odbrane.

On je već ove sezone protiv CSKA dao 8 poena, tako da u izostanku Gudaitisa on sada ima takođe ogromne šanse da to ponovi.