Danas se od 19:45 sataju Fenerbahče i Zalgiris. Fener će definitivno danas biti favorit, međutim očekujemo nešto bolju reakciju gostiju. Detaljnu najavu možete pročitati u linku ispod.

Najava: Fenerbahče – Zalgiris (DRUGI MEČ)

Naš predlog je Brandon Davies 11.5 +. Davies na veoma niskoj granici danas i pokušaćemo to da iskoristimo.

Ove sezone uvek je bio tu kada je Zalgiris u teškim situacijama i on je bio taj koji je uspeo da prelomi meč svojom požrtvovanošću i atleticizmom.

Iako se Zalgirisu najverovatnije sprema novi poraz, očekujemo nešto bolju partiju od gostiju. Izuzetno slabo su odigrali utakmicu u Istanbulu, a domaći tim predstavio se strašnom odbranom, međutim ruku na srce možda su sudije bile više naklonjene domaćem timu i dozvolile su nešto grublju igru.

Davies je kao i uvek imao dosta pokušaja na toj utakmici, ali ipak je to bila nezapamćeno loša partija za njega. Usput je odigrao samo 18 minuta.

Samo jednom u sezoni je imao dva vezana jednocifrena učinka i to 7 poena protiv Khimkija, pa onda protiv Barcelone 8 kada je za 15 minuta napravio 5 faulova.

Veoma je požrtvovan i ne sumnjamo da će dati svoj maksimum danas. Protiv Fenera u svojoj karijeri generalno dobro igra i jako retko mu se dešavalo da ostane ispod 11.5 margine protiv njih. Dodatno, oni su ove sezone dosta ranjivi na poziciji centra, ali prekjuče to nija bio slučaj. Ima čak 21/31 overa na ovoj margini.