Danas se u 18:15 sastaju Darussfaka i Real Madrid. U najavi Evrolige napisali smo naše mišljenje u vezi sa tom utakmicom, iz tog razloga odlučili smo se da predložimo jednog igrača.

Naš predlog je Trey Thompkins 7.5 +. Jedna domaća kladionica nudi Treya dok u drugima uopšte i ne postoji. Krilni centar Reala je zapravo sjajan igrač koji ne dobija toliko mnogo prostora kao što bi dobijao u nekom osrednjem klubu u Evropi i smatramo da bi negde drugde pokazao pun potencijal. Rotacija u Realu je velika, a danas neće igrati njegov konkurent Felipe Reyes.

Utakmicu na krilnom centru započinje Randolph koji igra prvu četvrtinu, zatim celu drugu igra Trey ili Felipe, a kasnija rotacija zavisi od toka utakmica pa nekad Randolph dobije oko 15 minuta, a nekad preko 25.

Trebalo bi Laso da ga odmori i da ne forsira sa svojim prvim krilnim centrom jer im predstoji nekoliko bitnih utakmica, a smatramo da na ovoj utakmici neće imati toliko problema i da će rezervisti moći da vode utakmicu.

Verujemo da bi Trey mogao da dobije minimalno 20 minuta. On je na proseku poena od 7.1, a prosek kvare utakmice gde je igrao po samo nekoliko minuta na primer protiv Olympiacosa i Efesa.

Ako hipotetički uračunamo samo utakmice gde je igrao minimalno 15 minuta dolazi do prosečne brojke poena od tačno 9 p gde je odlazio u over 7/9 puta. U gostima je na tih 9 utakmica odigrao 5 puta gde je 4/5 išao u over.

Ovo je pretpostavka da će imati veliku minutažu jer to je svakako ključno za njega danas.

Bez obzira na to on uzima dosta šuteva pogotovo za tri, a dodatno je odličan šuter sa distance tako da možemo danas očekivati over ako se sve okolnosti kakve smo pretpostavili poklope.