Danas se od 19:00 sastaju Partizan i Crvena Zvezda. Partizan mora da pobedi ako želi da odvede duel u 3. utakmicu i danas će imati verovatno sjajnu podršku sa tribina koja može uticati na sudijske odluke. Iako je Zvezda odigrala skoro ceo prošli meč bez Raglanda i pola meča bez Barona zbog tri faula, oni su ipak uspeli da pobede i u tome se oslikava njihov kvalitet jer i bez najboljih igrača mogu dobro da odigraju. Sa druge strane solidna utakmica za Partizan.

Naš predlog je Dejan Davidovac 6.5 +. U nekoliko domaćih kladionica je na 6.5, ali ga možeta naći i na 7.5. Igrač Crvene Zvezde kome ne možemo definisati poziciju i on može da odigra na svim pozicijama osim centra. Osim na poziciji pleja, dobijao je šansu i na krilnom centru.

Sjajno igra protiv Partizana i nikad nema pritiska. Dosta dobar šuter, ne treba mu ni mnogo minuta ni mnogo pokušaja da ode preko margine, a ovo predstavlja samo 4 polaganja, a još kad uračunamo da odlično šutira za 3p i da često dobija slobodna bacanja, ova margina deluje zaista nisko.

Protiv Partizana ove sezone ima 2/3 overa, a nažalost under je zbog samo odigranih 7 minuta na utakmici koja nije imala neki značaj.

Ragland najverovatnije neće igrati, a i njegov doprinos bi trebao da bude zaista mali iako zaigra i nekako je pametnije čuvati ga za potencijalni treći meč.