Juče su 16. kolo srpske “Super Lige” otvorili Proleter iz Novog Sada i Radnički iz Niša, a ova utakmica će biti u žiži javnosti još neko vreme zbog vrlo sumnjivog suđenja.

Nakon pogotka Nemanje Čovića u 14. minutu za Proleter, drugo poluvreme je proteklo u znaku Radničkog iz Niša, koji je najpre nakon krajnje sumnjivog penala poravnao rezultat, da bi samo minut kasnije Zarija Lambulić postigao još sumnjiviji auto gol za 1:2. Ovo nije novost za srpski fudbal, ali nas zanima kako vi komentarišete ovakvu igru i ovakvo suđenje? Radnički je trenutno drugi na tabeli sa šest bodova manje u odnosu na Crvenu Zvezdu, a uz to ima i utakmicu više.