Poslednja tri međusobna meča, tri prelaza!

Od 19 časova igra se susret Švedske Allsvenskan lige, a sastaju se ekipe Norrkoping i Hacken, u pitanju je meč 24.kola.

Norrkoping se nalazi na 6.mestu sa skorom 11-4-8 i gol razlikom 30:29. Na domaćem terenu ostvarili su skor 6-2-4, gol razlika 14:11. U dosadašnja 23. kola jednom su gubili na poluvremenu, a potom preokrenuli i slavili u drugom.

Haken zauzima 3. mesto sa skorom 11-8-4 i gol razlikom 32:16. Na gostovanjima imaju skor 5-5-1 i gol razliku 12:7. Haken je takođe jedno vodio na poluvremenu, da bi potom bio poražen do kraja meč.

Tri poslednja međusobna meča, slavila je ekipa Norrkopinga, ali je na poluvremenu vodio tim Hackena, a uz to Norrkoping je slavio i na poslednjih 5 vezanih mečeva.

23.04.17 ALL Hacken Norrkoping 1 : 2 (1:0)
10.08.16 ALL Norrkoping Hacken 3 : 1 (0:1)
09.04.16 ALL Hacken Norrkoping 1 : 2 (1:0)
04.10.15 ALL Norrkoping Hacken 3 : 1
30.04.15 ALL Hacken Norrkoping 0 : 2

Ukoliko se i danas po četvrti put zaredom ponovi ,,prelaz“ 2-1, možemo naplatiti kvotu 28, srećno ukoliko odigrate. Pobeda Norrkopinga plaća se kvotom 2,50.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.