petak, 29. mart 2024.

Potencijalni prelazi – 31. mart 2022.

U okviru rubrike ”Potencijalni prelazi” izdvajaćemo jednu ili više utakmica na kojima su, po našem mišljenju, najveće šanse da vidimo velike prelaze, ”2-1” ili ”1-2”. Ovi tipovi nam donose fantastične kvote, pa se nadamo da ćemo uz pomoć njih uspeti da dođemo do dobitka.

18:00 Esbjerg – Hobro (Danska – 1st Division)

Ovog četvrtka, sa početkom od tačno 18 časova, odigraće se utakmica 23. kola danske 1st Division, tačnije relegacione grupe, između trećeplasiranog Esbjerga i četvrtoplasiranog Hobroa. Ova utakmica nam je zapala za oko zbog činjenice da su samo na poslednjih 8 susreta, odigranih od juna 2020. do februara 2022. godine, Esbjerg i Hobro uspeli da odrade čak 3 velika prelaza – prva dva uz pobedu današnjeg gosta i treći u korist domaćina. Pored toga, na dve utakmice smo mogli da vidimo bar sedam postignutih pogodaka i tip “7+“, a kod jedne od njih došlo je i do preokreta bez prelaza, kada je Hobro vodio sa 2:1 (u 21. minutu) da bi do kraja prvog poluvremena Esbjerg okrenuo na 4:2. Sve u svemu, radi se o vrlo interesantnom duelu, a nadamo se da ćemo i ovog puta videti prelaz. Srećno.

2-1 (28,00) / 1-2 (35,00) / PR1 (9,50) / PR2 (13,00) – 2:2 (2:1)

Napominjemo da ovo nisu “dojave“ i “sigurni“ prelazi, već predlozi zasnovani na statistici i prethodnim rezultatima. Ako se odlučite da nas ispratite, želimo vam mnogo sreće.