četvrtak, 28. mart 2024.

Potencijalni prelazi – 6. avgust 2021.

U okviru rubrike ”Potencijalni prelazi” izdvajaćemo jednu ili više utakmica na kojima su, po našem mišljenju, najveće šanse da vidimo velike prelaze, ”2-1” ili ”1-2”. Ovi tipovi nam donose fantastične kvote, pa se nadamo da ćemo uz pomoć njih uspeti da dođemo do dobitka.

20:00 Eindhoven – Volendam (Holandija – Eerste Divisie)

Ovog vikenda počinje veliki broj liga, a jedna od njih je i holandska Eerste Divisie. Sa početkom od tačno 20 sati po našem vremenu odigraće se utakmica između Eindhovena i Volendama, ekipa koje su prethodnu sezonu završile na 15. odnosno 6. poziciji. Razlog zbog kojeg smo za “potencijalne prelaze“ odabrali baš ovaj duel leži u činjenici da su Eindhoven i Volendam odradili čak 4 prelaza za samo četiri godine (tj. na ukupno 11 odigranih utakmica), dok su nam u jednom navratu priredili i preokret bez prelaza, kada gosti su poveli u 47. minutu, a domaći okrenuli na 2:1 već do 58. minuta. S obzirom na to da su 3 od naveden 4 prelaza prelaza bila u korist Eindhovena, a samo 1 u korist Volendama možda je ovo prava prilika da favorizovani gosti smanje odnos na 3 prema 2. Šta vi mislite?

2-1 (35,00) / 1-2 (22,00) / PR1 (13,00) / PR2 (7,50) – 2:2 (1:2)

Napominjemo da ovo nisu “dojave“ i “sigurni“ prelazi, već predlozi zasnovani na statistici i prethodnim rezultatima. Ako se odlučite da nas ispratite, želimo vam mnogo sreće.