[PREMIUM] A liga Australije,najava,predlozi za klađenje (NEDELJA)

U nedelju je na programu jedan duel A lige Australije.

9:05h West Sydney Wanderers-Adelaide

Vonderersi će na svom stadionu pokušati da zabeleže još jednu pobedu nad Adelejdom u svega 5 dana, s obzirom da su isti rivali odigrali duel prošlu sredu kada su Vonderersi slavili sa 2-1. Odigrali su zaista dobro taj meč. Pobeda dobija na težini tim pre što su već u prvih 10 minuta gubili,ali su uspeli da naprave preokret i to na terenu gde retko ko pobeđuje. Sa dve pobede u poslednja tri kola uspeli su da se popnu na 8mo mesto sa samo 3 boda zaostatka za 6tom pozicijom. Čini se kao da je Mark Rudan uspeo da podigne formu ekipe u pravo vreme. Tačnije ovaj meč će nam dati odgovor na to pitanje jer je najveća boljka Vonderersa ove sezone bila ta konstantnost. Taman naprave dobar rezultat i onda u sledećem kolu sve to upropaste. Videćemo kako će se držati na ovom meču. Odbrana će posebno biti od značaja jer igraju protiv tima koji voli da napada i stvara šanse tokom celog meča.

Adelejdu se po ko zna koji put ove sezone dešava isti scenario. U poslednja pa sigurno 4 kola povedu u prvih 15 minuta i onda stanu. Za to vreme dozvole protivniku da izjednači i onda se probude tek u poslednjih 15 minuta. Na tri takve utakmice su uspeli golovima na kraju da pobede sa 2-1,ali u prošlom kolu im to nije pošlo za rukom,već je rival to učinio. Adelejd igra dobro ove sezone imaju jedan zaista sjajan tim,pre svega napadački deo. Najveći problem su te da kažem “ crne minute “ koje im se događaju i koje znaju da ih koštaju bodova. Generalno odbrana je nešto klimaviji deo tima. Jako retko završavaju mečeve, a da ne prime gol. Poslednjih 13 mečeva su primili makar po gol.

Prognoza: Ovo bi mogao da bude sličan meč prošlom,dakle očekujem golove na obe strane terena.

Tip : GG @ 1.53 – 0:0