Gosti će na ovom meču igrati bez petorice standardnih igrača među kojima su najstadardniji defanzivac i dvojica veznih igrača sa najviše odigranih minuta ove sezone, a ukupno će iz raznih razloga danas faliti 13 igrača. Domaći tim jako dobar ove sezone i danas u najjačem sastavu, faliće par igrača iz rotacije! Meč možete odigrati do večernjih sati u ponedeljak!

Radi se o susretu Argentinske Superlige, a od 23 sata se sastaju ekipe Defenca Y Justica i Argentinos Juniors, radi se o meču u okviru 18.kola.

Defenca Y Justica je najprijatnije iznenađenje lige ove godine, nalaze se na 2.mestu i još uvek nemaju poraz u ligi, skor 11 pobeda i 6 remija uz gol razliku 24:10. Na svom terenu imaju skor 5 pobeda i 3 remija (14:6). Za današnji meč trener domaćina može da računa na najjači tim koji mu je na raspolaganju, izostaće samo igrači iz rotacije, defanzivac Hugo Silva (2 meča/0 golova/0 asistencija), vezni igrači Jonas Gutierez (2/0/0) i Francisko Cero (5/0/0 – svih pet mečeva ušao sa klupe) i napadač Ignacio Huguenet (7/0/0).

Spisak igrača za meč sa Argentinos Juniorsom!

Ekipa Argentinos Juniorsa nalazi se na poslednjem mestu tabele sa učinkom 2 pobede, 5 remija i 10 poraza uz gol razliku 5:17. Sa 5 postignutih golova, najneefikasniji su tim lige. Na gostovanjima imaju učinak 1 pobeda, 3 remija i 4 poraza (2:7). Čak ni promena trenera ni dolazak nekoliko pojačanja nije promenio igre ovog tima, a za današnji meč u timu nema 5 jako važnih igrača, uz još 8 koji izostaju zbog povreda ili odluke trenera.

Neće igrati: defanzivac sa najviše odigranih minuta G.Bojanich (15/0/0), potom vezni igrač sa najviše odigranih minuta do sada G.Machin (13/0/0)drugi vezni igrač po minutaži F.Montero (13/0/0), a nema ni napadača Illareguia (6/1/0) i Verona (11/1/0). Uz njih za današnji meč neće biti: defanzivaca Maidana (2/0/0), Gomeza (2/0/0), Gonzaleza (1/0/0), veznih igrača Paiva (0/0/0), F.Vera (1/0/0), kao ni napadača Feraz Villa (2/0/0), F.Lopeza (0/0/0), Amilivia (2/0/0)

Spisak igrača Argentinos Juiorsa za ovo gostovanje!

Mišljenje urednika: Domaći tim bi se pobedom izjednačio sa vodećim Rasingom na tabeli koji ima meč više i tri boda više, a čini nam se da je i kvalitet i forma, kao i broj izostanaka kod gosta, večeras na strani domaćina. Pobeda domaćina po kvoti 1,65 čini se kao zicer! Hrabriji mogu da probaju i sa SP1 (pobeda domaćina bez primljenog gola) po kvoti 2,35!