Gosti će danas biti bez prvog strelca i prvog asistenta tima, a faliće još petorica standarnih igrača među kojima su i dvojica od trojice defanzivaca sa najvećom minutažom ove sezone, domaćin jako dobar ove sezone, a solidne partije pruža i na svom terenu, danas su bez tri igrača, ali su svi nosioci tu. Meč možete odigrati do posle ponoći!

Radi se o susretu Brazilske Serije B, a od 00:15 u okviru 28.kola sastaju se Sport Recife i Sao Bento.

Sport Recife se nalazi na 2.mestu i jedan je od glavnih favorita za ulazak u viši rang takmičenja, za sada su ostvarili skor 11 pobeda, 13 remija i svega 3 poraza uz gol razliku 38:26. Na domaćem terenu imaju skor 6 pobeda, 6 remija i 1 poraz uz gol razliku 19:11. Za danas u timu nema trojice igrača defanzivca Prata (13/0/0) i napadača Yan-a (13/1/0) i Hyuri-a (12/3/0).

Sao Bento se nalazi na predposlednjem 19.mestu sa skorom 7 pobeda, 6 remija i 14 poraza uz gol razliku 30:38. Na gostovanjima imaju učinak od 2 pobede, 2 remija i 9 poraza i gol razliku 16:22. Ono što će biti problema za njih danas jesu izostanci važnih igrača, pre svega nema napadača koji je prvi strelac i asistent tima Ze Robert-a (24/ 9 golova/3 asistencije), potom nema veznjaka Paulinja (14/0/1) i Eltona (10/1/0), kao ni defanzivaca Wesly-a (15/1/0drugi po minutaži u defanzivi), kao i Romao-a (14/1/1treći po minutaži u defanzivi), na kraju izostaće i golman Henal (6/0/0).
Najbolji strelac i asistet tima Ze Roberto će izostati danas!

Mišljenje urednika: Domaćin svakako želi da nastavi sa dobrim partijama i da se još više približili ulasku u Seriju A, gde im je po tradiciji i mesto, i da nema izostanaka kod gosta, domaćin bi bio favorit, ovako smatramo da samo čudo može da donese bod ili bodove gostima, pobeda domaćina plaća se kvotom 1,50, ali vi svakako možete pokušati i sa drugim igrama koje mislite da imaju prolaza na osnovu informacija.