Prethodnih 11 mečeva prolazila je ista igra kada se sastanu ovi rivali!

Noćas se od 01:05 igra susret Kolumbijske Prve lige, a u okviru 14.kola sastaju se Aguilas i Atletico Nacional.
Aguilas se nalazi na 12.mestu sa 3 pobede, 6 remija i 4 poraza uz gol razliku 15:15. Na domaćem terenu imaju učinak. 3 pobede i 3 remija i gol razliku 9:3. Što se tiče prvog poluvremena na 8 od 10 poslednjih mečeva viđen je najmanje jedan gol u prvom poluvremenu.
Atletiko Nacional zauzima 6.mesto sa 6 pobeda, 4 remija i 3 poraza i gol razlikom 26:20. Na gostovanjima su ostvarili  skor 4 pobede, 1 remi i 1 poraza i gol razliku 14:9.Što se tiče prvog poluvremena na 10 od 10 poslednjih mečeva viđen je najmanje jedan gol u prvom poluvremenu.
Na prethodnih 11 međusobnih mečeva videli smo makar jedan gol u prvom delu igre kada se sataju ovi rivali, a uvek je prolazila i igra 1-2 gola u prvom delu igre.
Atl. Nacional Aguilas 2:0 (1:0) 01.02.2015 Liga aguila 2015

Igra 1+pp danas se plaća kvotom 1,35, dok se igra 1-2 gola u prvom plaća kvotom 1,60, tu su i razne kombinacije golova u oba poluvremena pa vi proberite šta mislite da je najerealnije shodno tradiciji i formi timova.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.