Noćas se od 01 sat posle ponoći, igra meč između ekipa Cero Porteno i River Plate, radi se o meču Paragvajske Primere, radi se o meču 8.kola.

Cero Porteno se nalazi na 4.mestu sa skorom 3 pobede, 3 remija i 1 poraz uz gol razliku 11:5. Na domaćem terenu imaju skor 1 pobeda i 2 remija uz gol razliku 5:2.

River Plate se nalazi na 10.mestu sa skorom 1 pobeda, 3 remija i 3 poraza uz gol razliku 9:10. Na gostovanjima imaju skor 1 pobedu, 1 remi i 2 poraza uz gol razliku 6:6.

Ono što je zanimljiva tradicija jeste činjenica da golova ne manjka, a poslednjih 16 međusobnih mečeva ovih timova mogli smo da naplatimo igru 1+ prvo poluvreme & 1+ drugo poluvreme.

River Plate Cerro Porteno 1:1 (1:0) 21/01/2013 Club friendly 2013

Kladionica Max bet danas nudi kvotu 1,60 na igru 1P1+&2P1+, a vi ako ste ljubitelj tradicije možete pokušati sa ovom ili nekom sličnom igrom.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.