Ekipa CSKA danas je drugi put poražena u ovogodišnjoj VTB ligi. Unics iz Kazana je uspeo da trijumfuje nad najboljom ekipom u VTB rezultatom 71-68 i tako važe za ekipu koja ove sezone nije izgubila na domaćem terenu.

Unics se ovom pobedom popeo na 2. mesto u ligi sa učinkom od 13-3, a ukoliko Khimki doživi poraz danas od Lokomotiv Kubana, Unics će ostati na drugom mestu.

U prvoj četvrtini domaćini su postigli samo 10 poena, dok su gosti bili nešto uspešniji sa 18 postignutih poena. U narednoj četvrtini CSKA je napravio mini seriju gde su u jednom momentu vodili čak 15-30, ali su domaćini uspeli pre poluvremena da smanje zaostatak na samo 4 poena, tako da se na poluvreme otišlo pri rezultatu 26-30. CSKA pravi seriju u trećoj četvrtini, ali u poslednjoj četvrtini, igrači Unicsa uspevaju da postignu čak 30 poena i postave konačan rezultat na 71-68.

Najefikasniji kod domaćina bio je Rayman Morgan sa 18 poena dok je u gostujućoj ekipi Nando de Colo postigao 19.