U okviru drugog kola Evrolige, sastali su se Olimpia Milano i aktuelni šampion, Real Madrid.

Real je na papiru važio za favorita, a i tradicija je bila na njihovoj strani.
Meč je bio zanimljiviji nego što smo očekivali, a gost je slavio rezultatom 91-85.

Milano je u prvoj četvrtini odigrao fantastično i napravio seriju od 28-13. Real je smanjio prednost pre poluvremena, pa je rezultat glasio 50-41 za domaćine.
U trećoj četvrtini, Real je odigrao odlično i pred poslednju četvrtinu imao je prednost od jednog poena. U poslednjoj četvrtini, Randolph, Campazzo i Rudy F. su uspeli da pogode neke nemoguće šuteve i postave konačan rezultat.

Najbolji u ekipi domaćina bio je Mike James sa 21 poenom, a pratio ga je Vladimir Micov sa poenom manje. U Realu, čak pet igrača je bilo dvocifreno. Randolph je postigao 25, Campazzo 21, Jaycee Carroll 12, Walter Tavares 12 i Rudy Fernandez 10.