Remi fudbalera Srbije i Jamajke

Fudbalska reprezentacija Srbije je odigrala prvi meč na mini turneji u Japanu. Kombinovani tim Srbije je remizirao sa Jamajkom 1:1. Jamajka je na poluvreme otišla sa golim prednosti, nakon što je grešku golmana Nikolića iskoristio Grej i zatresao mrežu u 29. minutu. Srbija je da dođe do izjednačenja čekala nešto više od pola sata, a gol slabijom desnom nogom za izjednačenje je u 61. minutu postigao Strahinja Pavlović – njegov prvenac u sredu Orlova. Ovo je Srbiji bio drugi duel sa Jamajkom, a pre 7 godina je slavila sa 2:1. Do kraja turneje je u četvrtak očekuje duel sa domaćinom Japanom. Kvalifikacije za SP se nastavljaju početkom septembra, a Srbija je u prva 3. kola kvalifikacija osvojila 7 boda.