U jučerašnjoj utakmici nogometne Lige prvaka Real Madrid je slavio u gostima protiv Bayerna nakon potpunog preokreta (1-2). Najzaslužniji za takav rezultat je nevjerojatni Cristiano Ronaldo.

Ronaldo s dva pogotka srušio Bayern i utišao Allianz Arenu. Nakon gola Vidala i vodstva Bayerna u 25. minuti utakmice, u drugom poluvremenu imali smo priliku gledati puno bolji Real Madrid. Ronaldo je zabio za izjednačenje u 47. minuti, a nakon isključenja Nartineza u 61. minuti, Real je imao i čovjeka više na terenu. Sve to je rezultiralo novim golom Ronalda u 77. minuti utakmice.

Na taj način, Cristiano Ronaldo postao je prvi nogometaš u povijesti koji je stigao do 100. gola u europskim klupskim natjecanjima.

Cristiano Ronaldo je uspio preteći i svog najvećeg suparnika Lionela Messija kojemu do “stotke” nedostaju još tri pogotka u europskim natjecanjima. Legendarni Realov napadač Raul ostao je na 76 golova, a od aktivnih nogometaša nitko nije ni blizu magičnom dvojcu.

Ukoliko već niste, zapratite nas na našoj Facebook stranici za još vijesti !