1XBet

Danas se od 19:00 sastaju Žalgiris i Fenerbahče. Trenutno je 2-1 za Fener i danas imaju šansu da se plasiraju na F4.

Najava: Žalgiris – Fenerbahče (četvrti meč, 25. april)

Naš predlog je Aaron White 3.5 + skokovi. Ove sezone nas nije impresionirao njegovim poenterskim sposobnostima i prošle godine je igrao nešto bolje što se tiče poena, a i imao je mnogo više pokušaja. Nije prioritet pri šutu Žalgirisa ove sezone, ali u drugu ruku dobija solidnu minutažu, pogotovo u ovoj seriji.

Skakačke sposobnosti su mu najveća prednost i ove sezone ima po utakmici prosečno jedan ofanzivan skok. Ukupno dolazi do brojke od 4.2 skoka po utakmici.

Očekujemo da će igrati negde oko 25 minuta što bi trebalo da bude dovoljno za 4 skoka. Trebalo bi očekivati rigidnu utakmicu sa dosta promašaja kao i svaku do sada protiv Fenera u ovoj seriji. Turski tim nakon prve utakmice ne igra napadački kako može i tu ima dosta promašaja. Svakako da je Fener opasan u skoku i zato Jasikevicius daje nešto veću minutažu White-u koji ima prevashodno ulogu skakača u ovoj seriji.

Nakon prve utakmice gde je imao samo 2 skoka za 20 minuta i gde Fener skoro ništa nije promašivao, prelazi današnju margini sa 4 i 5 skokova na sledeće dve utakmice.

Davies nije u prvom planu u ovoj seriji, tj. ne dobija minute preko 20, tako da će više biti prostora za Whitea da skače, koji je tu viši od Kavaliauskasa i Thompsona.

Na svom parketu ima 12/16 overa što se tiče skokova.