Ajaks je sinoć savladao Lil rezultatom 3:0 u 1. kolu grupne faze Lige šampiona, a jedan od strelaca na utakmici bio je Quincy Promes, koji je gol postigao u 18. minutu utakmice.

Srpski reprezentativac je malo “preterao” pri proslavi tog gola, te je svog saigrača Davida Neresa nešto jače ošamario, na šta se ovaj uhvatio za obraz, a Tadić ga je u znak izvinjenja i poljubio u isti.

Edson Alvarez u 50. i Nicolas Tagliafico u 62. minutu su postavili konačan rezultat, a Ajaks je na uvodnom meču pokazao da i ove sezone cilja visoko. Podsetimo, sinoć rezultati u većoj meri nisu bili očekivani, a Ajaks je potvrdio ulogu favorita.