Advertisement
BetWinner

I ove takmičarske sezone pratimo kandidate za nacionalni tim u košarkaškim ligama širom cele planete…

NBA LIGA

Boban Marjanović (Dalas Maveriks)

Toronto – Dalas 116:93 (1 izg.l za 3 min).

Dalas – Hjuston 108:133 (15 p, 12 sk, 1 izg.l za 19 min).

Nikola Jokić (Denver Nagits)

Denver – Oklahoma Siti 119:101 (27 p, 12 sk, 6 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 28 min).

Feniks – Denver 126:130 (31 p, 10 sk, 8 as, 3 ukr.l, 3 izg.l za 40 min).

Feniks – Denver 112:120 (29 p, 22 sk, 6 as, 1 ukr.l, 6 izg.l za 42 min).

Aleksej Pokuševski (Oklahoma Siti Tander)

Denver – Oklahoma Siti 119:101 (4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 24 min).

LA Klipers – Oklahoma Siti 120:106 (3 p, 3 as, 1 izg.l, 1 bl za 15 min).

LA Klipers – Oklahoma Siti 108:100 (2 p, 4 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 17 min).

ITALIJA

Virtus Bolonja– Breša 89:90

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 17 p, 1 sk, 8 as, 1 ukr.l, 4 izg.l za 29 min.

Dušan Ristić (Breša) – 21 p, 6 sk, 1 as, 1 bl za 26 min.

Trevizo – Armani Milano 77:82  

Vladimir Micov (Armani Milano) – 4 p, 1 as, 2 izg.l za 13 min.

ŠPANIJA

Valensija – Baskonija 83:61

Nikola Kalinić (Valensija) – 14 p, 5 sk, 2 as za 22 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 5 p, 1 sk, 1 ukr.l, 1 bl za 7 min.

Mursija – Burgos 75:81

Dejan Kravić (Burgos) – 14 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 28 min.

Fuenlabrada – Gran Kanarija 102:81

Jovan Novak (Fuenlabrada) – 11 p, 2 sk, 3 as, 2 izg.l za 24 min.

GRČKA

Larisa – Panatinaikos 89:98

Nemanja Nedović (Panatinaikos) – 16 p, 4-4 za tri poena, 1 sk, 5 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 25 min.

NEMAČKA

Getingen – Vehta 90:102

Stefan Peno (Vehta) – 12 p, 1 sk, 9 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 24 min.

ABA LIGA

Mornar –Crvena zvezda mts78:86

Uroš Luković (Mornar) – 1 p, 3 sk, 1 as, 1 bl za 9 min.

Marko Jeremić (Mornar) – 2 sk, 2 izg.l za 14 min.

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 6 p, 7 sk, 2 ukr.l za 24 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 20 p, 8-6 za tri poena, 5 sk, 3 as, 1 izg.l za 33 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 2 p, 4 sk, 1 as, 1 ukr.l za 30 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – bez učinka za 2 min.

Mega Sokerbet – Cibona 72:71

Filip Petrušev (Mega Sokerbet) – 22 p, 7 sk, 1 izg.l, 3 bl za 29 min.

Stefan Momirov (Mega Sokerbet) – 8 p, 5 sk, 2 as, 1 izg.l za 29 min.

Igokea – Krka 77:64

Nikola Jovanović (Igokea) – 3 p, 2 sk, 1 as, 1 izg.l za 8 min.

Dalibor Ilić (Igokea) – 7 p, 8 sk, 1 as, 1 izg.l, 1 bl za 22 min.

Stefan Pot (Igokea) – 7 p, 1 sk, 5 as za 19 min.

Borac – Budućnost 72:76

Dragan Apić (Budućnost) – 7 p, 3 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l za 16 min.

KINA

Miroslav Raduljica (Gvangša Lajons)

Gvangša Lajons – Ksiđang 87:65 (11 p, 11 sk, 10 as, 1 ukr.l, 6 izg.l, 1 bl za 27 min).

Đilin – Gvangša Lajons 105:104 (25 p, 8 sk, 8 as, 2 izg.l za 39 min).

JAPAN

San-En Neofeniks – Hirošima 81:79

Stevan Jelovac (San-En Neofeniks) – 18 p, 9 sk, 2 as, 2 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 33 min.

 

EVROLIGA

Crvena zvezda mts– Barselona 60:72

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 3 p, 2 as, 1 izg.l za 13 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 11 p, 3 sk, 1 izg.l za 26 min.

Aleksa Radanov (Crvena zvezda MTS) – 5 p za 9 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 7 p, 4 sk, 2 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 19 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – bez učinka za 6 min.

Zenit – Anadolu Efes 85:78

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 23 p, 5 sk, 4 as, 3 izg.l za 33 min.

Armani Milano – Bajern 75:51

Vladimir Lučić (Bajern) – 3 sk, 3 izg.l za 21 min.

CSKA – Fenerbahče 83:89

Nikola Milutinov (CSKA) – 12 p, 7 sk, 2 as za 28 min.

Marko Gudurić (Fenerbahče) – 8 p, 3 sk, 2 as, 3 izg.l za 28 min.

Panatinaikos – Himki 94:78

Nemanja Nedović (Panatinaikos) – 21 p, 2 sk, 5 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 27 min.

Stefan Jović (Himki) – 9 p, 1 sk, 8 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

Asvel – Valensija 90:77

Nikola Kalinić (Valensija) – 18 p, 2 sk, 3 as, 3 izg.l za 26 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 1 izg.l za 3 min.

 

EVROKUP

Bulonj – Partizan NIS79:62

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 1 sk za 19 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 14 p, 4 sk, 2 ukr.l, 1 izg.l za 25 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 2 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 14 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – bez učinka za 2 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 1 as za 8 min.

Burž – Virtus Bolonja 87:99

Danilo Anđušić (Burž) – 19 p, 5 sk, 4 as, 2 ukr.l, 5 izg.l za 33 min.

Luka Ašćerić (Burž) – 6 p, 7 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 23 min.

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 21 p, 6-4 za tri poena, 3 sk, 6 as, 7 izg.l za 28 min.

Mornar – Andora 71:74

Uroš Luković (Mornar) – 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 bl za 11 min.

Marko Jeremić (Mornar) – 1 ukr.l, 1 izg.l za 16 min.

Cedevita Olimpija – Budućnost 74:71

Dragan Apić (Budućnost) – 1 p, 3 sk, 1 as za 10 min.


Izvor: KSS

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here