Advertisement
BetWinner

I ove takmičarske sezone pratimo kandidate za nacionalni tim u košarkaškim ligama širom cele planete…

NBA LIGA

Boban Marjanović (Dalas Maveriks)

Dalas – Denver 113:117 (2 p za 3 min).

Juta – Dalas 116:104 (1 sk za 2 min).

Juta – Dalas 120:101 (2 p, 3 sk, 1 as za 4 min).

Nikola Jokić (Denver Nagits)

Dalas – Denver 113:117 (20 p, 10 sk, 4 as, 2 ukr.l, 6 izg.l, 1 bl za 34 min).

Majami – Denver 82:109 (21 p, 11 sk, 3 as, 1 izg.l, 1 bl za 34 min).

San Antonio – Denver 119:109 (35 p, 10 sk, 5 as, 1 ukr.l, 4 izg.l, 1 bl za 39 min).

Denver – Juta 128:117 (47 p, 4-4 za tri poena, 12 sk, 5 as, 2 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 37 min).

Aleksej Pokuševski (Oklahoma Siti Tander)

Portland – Oklahoma Siti 122:125 (6 p, 3 sk, 2 as, 1 izg.l, 1 bl za 20 min).

Feniks – Oklahoma Siti 97:102 (7 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 3 bl za 22 min).

Oklahoma Siti – Bruklin 125:147 (2 p, 2 sk za 16 min).

ITALIJA

Kremona – Virtus Bolonja 75:88

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 2 p, 9 as, 1 izg.l za 17 min.

Armani Milano – Trst 81:100

Vladimir Micov (Armani Milano) – bez učinka za 7 min.

ŠPANIJA

Unikaha – Valensija 85:89

Nikola Kalinić (Valensija) – 6 p, 2 sk, 4 as, 2 izg.l za 26 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 12 p za 17 min.

Manresa – Burgos 87:101

Dejan Kravić (Burgos) – 4 p, 2 sk, 2 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 20 min.

Huventud – Fuenlabrada 80:75

Jovan Novak (Fuenlabrada) – 17 p, 8-5 za tri poena, 1 sk, 4 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 27 min.

TURSKA

Baškišehir – Anadolu Efes 76:100

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 13 p, 2 sk, 6 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 21 min.

Fenerbahče – Gacijantep 97:102

Marko Gudurić (Fenerbahče) – 10 p, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 13 min.

GRČKA

Panatinaikos – Promiteas 78:80

Nemanja Nedović (Panatinaikos) – 8 p, 1 sk, 6 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 26 min.

NEMAČKA

Alba – Vehta 86:70

Stefan Peno (Vehta) – 7 p, 4 sk, 6 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 29 min.

FRANCUSKA

Burž – Orlean 88:82

Luka Ašćerić (Burž) – 2 sk, 5 as, 1 izg.l za 20 min.

ABA LIGA

Cedevita Olimpija – Partizan NIS 78:65

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 6 p, 3 sk, 1 as, 1 izg.l za 14 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 8 p, 5 sk, 1 izg.l, 1 bl za 27 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 15 p, 4 sk, 1 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 29 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – 2 sk, 2 as, 1 izg.l za 13 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 2 p, 1 sk, 1 izg.l za 10 min.

FMP – Budućnost 88:99

Stefan Đorđević (FMP) – 3 p, 4 sk, 1 as, 1 izg.l za 15 min.

Dragan Apić (Budućnost) – 2 p, 2 sk, 2 izg.l, 1 bl za 10 min.

Mornar – Borac 86:72

Uroš Luković (Mornar) – 3 p, 6 sk, 1 izg.l, 1 bl za 11 min.

Marko Jeremić (Mornar) – 19 p, 11-6 za tri poena, 4 sk, 1 as, 1 ukr.l za 25 min.

KINA

Miroslav Raduljica (Gvangša Lajons)

Sičuan – Gvangša Lajons 108:112 (26 p, 7 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l, 2 bl za 35 min).

Ksiđang – Gvangša Lajons 102:112 (20 p, 13 sk, 3 as, 3 ukr.l, 3 izg.l za 38 min).

JAPAN

Stevan Jelovac(San-En Neofeniks)

Šinšu – San-En Neofeniks 76:75 (12 p, 7 sk, 1 as, 1 izg.l za 34 min).

San-En Neofeniks – Rukju 78:92 (7 p, 4 sk, 2 as, 3 izg.l za 23 min).

San-En Neofeniks – Rukju 72:99 (9 p, 9 sk, 2 ukr.l, 2 izg.l za 26 min).

 

EVROLIGA

22 kolo

Anadolu Efes – Crvena zvezda mts86:72

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 13 p, 4 sk, 3 as, 5 izg.l za 31 min.

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 6 p, 1 as, 1 ukr.l za 20 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 12 p, 1 sk, 2 as, 1 izg.l za 24 min.

Aleksa Radanov (Crvena zvezda MTS) – 1 sk, 2 izg.l za 6 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 12 p, 4 sk, 4 as za 23 min.

Armani Milano – Olimpijakos 90:79

Vladimir Micov (Armani Milano) – 2 p za 11 min.

Alba – CSKA 68:71

Nikola Milutinov (CSKA) – 10 p, 11 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 31 min.

Fenerbahče – Makabi 82:75

Marko Gudurić (Fenerbahče) – 11 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 24 min.

Real – Panatinaikos 76:66

Nemanja Nedović (Panatinaikos) – 18 p, 1 sk, 2 as, 3 izg.l za 28 min.

Valensija – Žalgiris 78:79

Nikola Kalinić (Valensija) – 4 p, 3 sk, 3 as, 1 izg.l, 1 bl za 26 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 5 p, 1 sk, 1 as za 17 min.

23 kolo

Crvena zvezda mts– Asvel 78:81

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 3 p, 4 sk, 1 as, 1 ukr.l za 16 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 17 p, 4 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 28 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 6 p, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 21 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 9 p, 7 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l za 12 min.

Armani Milano – Zenit 82:76

Vladimir Micov (Armani Milano) – 10 p, 3 sk, 2 as, 1 ukr.l za 19 min.

CSKA – Bajern 66:69

Nikola Milutinov (CSKA) – 16 p, 7 sk, 1 izg.l, 1 bl za 21 min.

Himki – Fenerbahče 76:107

Marko Gudurić (Fenerbahče) – 14 p, 4 sk, 3 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 20 min.

Panatinaikos – Valensija 91:72

Nemanja Nedović (Panatinaikos) – 16 p, 1 sk, 7 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 25 min.

Nikola Kalinić (Valensija) – 6 p, 3 sk, 2 as, 2 ukr.l, 1 izg.l, 1 bl za 25 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 11 p, 1 sk, 1 izg.l za 16 min.

EVROKUP

Lokomotiva Kubanj – Partizan NIS74:67

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 3 p, 7 sk, 1 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 29 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 8 p, 2 sk, 1 as, 1 izg.l, 1 bl za 22 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 11 p, 2 sk, 6 as, 2 izg.l za 28 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – 8 p, 4 sk, 1 izg.l za 16 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 2 as za 13 min.

Virtus Bolonja – Budućnost 87:65

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 8 p, 6 sk, 10 as, 3 izg.l za 28 min.

Dragan Apić (Budućnost) – 1 p, 1 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 7 min.

Mornar – Uniks 70:87

Uroš Luković (Mornar) – 2 p, 1 as, 1 izg.l, 1 bl za 13 min.

Marko Jeremić (Mornar) – 11 p, 1 ukr.l, 1 izg.l za 20 min.

Cedevita Olimpija – Burž 94:91

Danilo Anđušić (Burž) – 25 p, 10-4 za tri poena, 3 as, 3 ukr.l, 4 izg.l za 33 min.

Luka Ašćerić (Burž) – 9 p, 4 sk, 6 as, 2 ukr.l za 27 min.

Unikaha – Nanter 83:92

Nikola Rebić (Nanter) – 3 p za 9 min.


Izvor: KSS

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here