Advertisement
BetWinner

I ove takmičarske sezone pratimo kandidate za nacionalni tim u košarkaškim ligama širom cele planete…

NBA LIGA

Boban Marjanović (Dalas Maveriks)

Dalas – Golden Stejt 116:147 (4 p, 6 sk za 6 min).

Nikola Jokić (Denver Nagits)

LA Lejkers – Denver 114:93 (13 p, 10 sk, 6 as, 3 izg.l za 35 min).

Sakramento – Denver 119:114 (50 p, 8 sk, 12 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 3 bl za 41 min).

Aleksej Pokuševski (Oklahoma Siti)

Oklahoma Siti – Hjuston 106:136 (2 p, 3 sk, 1 as, 1 izg.l, 1 bl za 20 min).

ITALIJA

Ređo Emilija – Virtus Bolonja 62:89

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 11 p, 2 sk, 7 as, 4 izg.l za 22 min.

ŠPANIJA

Valensija – Betis 89:81

Vanja Marinković (Valensija) – 14 p, 5-4 za tri poena, 2 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 27 min.

Estudijantes – Real 65:79

Aleksa Avramović (Estudijantes) – 21 p, 5 sk, 1 as, 1 ukr.l, 4 izg.l, 1 bl za 29 min.

Aleksandar Cvetković (Estudijantes) – 1 as za 2 min.

Estudijantes – Saragosa

Aleksa Avramović (Estudijantes) – 20 p, 5 sk, 7 as, 2 ukr.l, 3 izg.l, 1 bl za 32 min.

Aleksandar Cvetković (Estudijantes) – 2 sk, 1 ukr.l, 4 izg.l za 13 min.

Fuenlabrada– Unikaha 68:85

Jovan Novak (Fuenlabrada) – 10 p, 2 sk, 2 as za 27 min.

TURSKA

Anadolu Efes – Bešiktaš 84:80

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 2 p, 3 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 15 min.

NEMAČKA

Vircburg – Bajern 70:74

Vladimir Lučić (Bajern) – 12 p, 5 sk, 2 ukr.l za 21 min.

Vehta – Frankfurt 72:96

Stefan Peno (Vehta) – 8 p, 3 sk, 5 as, 5 izg.l za 27 min.

VTB LIGA

Avtodor – Uniks 97:110

Dušan Ristić (Avtodor) – 14 p, 10 sk, 1 as, 2 ukr.l, 2 izg.l, 2 bl za 31 min.

FRANCUSKA

Šalon Rems – Burž 108:103

Danilo Anđušić (Burž) – 40 p, 14-9 za tri poena, 4 sk, 4 as, 4 ukr.l, 3 izg.l za 39 min.

Luka Ašćerić (Burž) – 8 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l za 31 min.

Bulazak – Nanter 74:96

Nikola Rebić (Nanter) – 2 p, 1 sk, 5 as za 14 min.

ABA LIGA

Partizan NIS– Igokea 75:83

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 1 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 11 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 6 p, 7 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 bl za 30 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 11 p, 4 as, 1 ukr.l, 6 izg.l za 26 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 1 izg.l za 5 min.

Nikola Jovanović (Igokea) – 4 p, 4 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 2 bl za 18 min.

Dalibor Ilić (Igokea) – 16 p, 1 sk, 3 as, 1 izg.l, 1 bl za 23 min.

Mega Sokerbet – Mornar 90:89

Filip Petrušev (Mega Sokerbet) – 19 p, 8 sk, 1 as, 2 ukr.l, 1 izg.l, 2 bl za 31 min.

Stefan Momirov (Mega Sokerbet) – 3 p, 3 sk, 3 as, 1 bl za 30 min.

Uroš Luković (Mornar) – 1 izg.l za 5 min.

Marko Jeremić (Mornar) – 28 p, 8-7 za tri poena, 2 sk, 2 as, 1 ukr.l za 34 min.

KINA

Miroslav Raduljica (Gvangša Lajons) –

Gvangša Lajons – Šandong 125:121 (31 p, 8 sk, 8 as, 2 ukr.l, 3 izg.l za 35 min).

Gvangša Lajons – Đangsu 94:90 (7 p, 5 sk, 6 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 15 min).

Gvangša Lajons – Gvangžu 104:89 (27 p, 4 sk, 4 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 35 min).

JAPAN

San-En Neofeniks – Nagoja 90:106

Stevan Jelovac (San-En Neofeniks) – 21 p, 6 sk, 3 as za 28 min.

 

EVROLIGA

Barselona – Anadolu Efes 86:88

Vasilije Micić (Anadolu Efes) – 26 p, 3 sk, 5 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 36 min.

Valensija – CSKA 105:103

Nikola Kalinić (Valensija) – 22 p, 5 sk, 3 as, 3 izg.l za 40 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 8 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 23 min.

Fenerbahče – Zenit 92:84

Marko Gudurić (Fenerbahče) – 19 p, 7-5 za tri poena, 6 sk, 4 as, 2 izg.l za 30 min.

Bajern – Alba 101:95

Vladimir Lučić (Bajern) – 20 p, 6 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 35 min.

EVROKUP

Partizan NIS– Lokomotiva Kubanj 71:69

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 2 izg.l za 17 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 3 sk, 2 as, 2 izg.l, 2 bl za 16 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 11 p, 2 sk, 4 as, 1 ukr.l, 6 izg.l za 32 min.

Nikola Janković (Partizan NIS) – 3 p, 3 sk, 2 as, 2 bl za 12 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – bez učinka za 2 min.

Budućnost – Virtus Bolonja 89:99

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 26 p, 4 sk, 4 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 29 min.

Uniks – Mornar 86:61

Marko Jeremić (Mornar) – 1 sk, 1 izg.l za 21 min.

Nanter – Unikaha 80:74

Nikola Rebić (Nanter) – 2 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 11 min.

Burž – Cedevita Olimpija 64:77

Danilo Anđušić (Burž) – 6 p, 3 sk, 2 as, 2 izg.l za 23 min.

Luka Ašćerić (Burž) – 11 p, 5 sk, 5 as, 1 izg.l za 23 min.


Izvor: KSS

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here