Advertisement
BetWinner

I ove takmičarske sezone pratimo kandidate za nacionalni tim u košarkaškim ligama širom cele planete…

NBA LIGA

Nemanja Bjelica (Sakramento Kings)

Sakramento – Orlando 112:123 (15 p, 9 sk, 6 as, 1 izg.l za 28 min).

Sakramento – Memfis 110:124 (9 p, 4 sk, 3 as, 3 izg.l za 27 min).

Nikola Jokić (Denver Nagits)

Denver – Milvoki 112:125 (35 p, 12 sk, 6 as za 39 min.

Denver – Klivlend 133:95 (12 p, 6 sk, 12 as, 2 ukr.l, 2 izg.l za 30 min).

Denver – Oklahoma Siti 97:95 (22 p, 13 sk, 9 as, 1 ukr.l, 2 izg.l, 1 bl za 37 min).

Denver – LA Lejkers 122:105 (23 p, 16 sk, 10 as, 3 izg.l, 1 bl za 35 min).

NBDL

Aleksej Pokuševski (Oklahoma Siti Blu)

Solt Lejk Siti – Oklahoma Siti Blu 84:118 (5 p, 9 sk, 1 as, 3 izg.l, 1 bl za 23 min).

Oklahoma Siti Blu – Igniti 103:109 (6 p, 9 sk, 5 as, 2 ukr.l, 7 izg.l, 2 bl za 26 min).

Oklahoma Siti Blu – Kanton 141:110 (10 p, 4 sk, 6 as, 1 ukr.l, 5 izg.l za 28 min).

ITALIJA– KUP

Četvrtfinale

Virtus Bolonja – Venecija 82:89

Miloš Teodosić (Virtus Bolonja) – 15 p, 5 sk, 6 as, 3 ukr.l, 2 izg.l za 32 min.

ŠPANIJA – Kup kralja

Četvrtfinale

Real – Valensija 85:74

Nikola Kalinić (Valensija) – 14 p, 6 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 35 min.

Vanja Marinković (Valensija) – 3 p, 2 as za 17 min.

Tenerife – Burgos 87:76

Dejan Kravić (Burgos) – 10 p, 2 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 22 min.

NEMAČKA

Keminc – Bajern 85:83

Vladimir Lučić (Bajern) – 13 p, 2 sk, 2 as, 1 ukr.l, 3 izg.l za 27 min.

Vehta – Braunšvajg 71:80

Stefan Peno (Vehta) – 4 p, 2 sk, 8 as, 2 ukr.l, 4 izg.l za 24 min.

SRBIJA – TRIGLAV OSIGURANJE KUP RADIVOJ KORAĆ

Četvrtfinale

Crvena zvezda mts– SPD Radnički d.o.o. 108:47

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 17 p (5-4 za tri poena), 2 sk, 2 as, 2 ukr.l za 13 min.

Marko Simonović (Crvena zvezda MTS) – 7 p, 1 sk, 2 as, 4 ukr.l, 1 izg.l za 25 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 16 p (7-4 za tri poena), 4 sk, 1 as, 2 ukr.l, 1 izg.l za 18 min.

Aleksa Radanov (Crvena zvezda MTS) – 6 p, 1 sk. 1 as za 17 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 8 p, 2 sk, 4 as, 1 ukr.l, 1 bl za 16 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 8 p, 5 sk, 1 ukr.l, 2 izg.l, 2 bl za 18 min.

Boriša Simanić (Crvena zvezda MTS) – 9 p, 2 sk, 1 ukr.l, 1 bl za 13 min.

Partizan NIS– Borac 76:72

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 12 p (5-4 za tri poena), 2 sk, 2 as, 1 izg.l za 22 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 11 p, 1 sk, 6 as, 4 ukr.l, 2 izg.l za 31 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – 8 p, 1 sk, 1 as za 14 min.

FMP – Vojvodina 67:73

Stefan Đorđević (FMP) – 17 p, 6 sk, 2 izg.l za 26 min.

Nemanja Nenadić (FMP) – 11 p, 4 sk, 2 as, 3 ukr.l za 22 min.

Marko Radovanović (FMP) –  7 p, 9 sk, 2 izg.l, 1 bl za 20 min.

Mega Sokerbet – Mladost 93:69

Filip Petrušev (Mega Sokerbet) – 22 p, 5 sk, 1 as, 2 izg.l, 1 bl za 20 min.

Stefan Momirov (Mega Sokerbet) – 7 p, 6 as, 2 izg.l za 24 min.

Polufinale

Partizan NIS– Crvena zvezda mts 78:79

Nemanja Dangubić (Partizan NIS) – 9 p, 2 sk, 1 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 26 min.

Rade Zagorac (Partizan NIS) – 5 p, 3 sk, 1 izg.l za 14 min.

Ognjen Jaramaz (Partizan NIS) – 18 p, 5 sk, 9 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 34 min.

Uroš Trifunović (Partizan NIS) – bez učinka za 5 min.

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 2 sk, 2 ukr.l za 22 min.

Marko Simonović (Crvena zvezda MTS) – 5 p, 2 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 21 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 1 p, 1 sk za 20 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 19 p, 3 sk, 3 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 31 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 6 p, 7 sk, 2 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 20 min.

Mega Sokerbet – Vojvodina 82:75

Filip Petrušev (Mega Sokerbet) – 14 p, 13 sk, 1 as, 1 ukr.l, 1 izg.l, 3 bl za 34 min.

Stefan Momirov (Mega Sokerbet) – 7 p, 2 sk, 3 as, 2 izg.l za 30 min.

Finale

Mega Sokerbet– Crvena zvezda mts60:73

Filip Petrušev (Mega Sokerbet) – 21 p, 6 sk, 1 as, 2 izg.l za 30 min.

Stefan Momirov (Mega Sokerbet) – 5 p, 2 sk, 1 izg.l za 22 min.

Branko Lazić (Crvena zvezda MTS) – 10 p, 2 sk, 1 izg.l za 25 min.

Marko Simonović (Crvena zvezda MTS) – 4 p, 2 sk, 1 as, 3 ukr.l, 1 izg.l za 17 min.

Ognjen Dobrić (Crvena zvezda MTS) – 5 p, 3 sk, 1 as1 bl za 16 min.

Aleksa Radanov (Crvena zvezda MTS) – 1 sk za 3 min.

Dejan Davidovac (Crvena zvezda MTS) – 14 p, 2 sk, 6 as, 2 izg.l za 28 min.

Ognjen Kuzmić (Crvena zvezda MTS) – 4 p, 6 sk, 1 ukr.l, 1 izg.l za 19 min.

BiH – KUP MIRZA DELIBAŠIĆ

Finale

Igokea – Spars 77:55

Nikola Jovanović (Igokea) – 17 p, 13 sk, 2 as, 1 ukr.l, 2 izg.l za 30 min.

Dalibor Ilić (Igokea) – 5 p, 3 sk, 1 ukr.l, 2 bl za 20 min.

Stefan Pot (Igokea) – 3 p, 1 sk, 2 as, 1 ukr.l za 9 min.

HRVATSKA – KUP KREŠIMIR ĆOSIĆ

Split – Zadar 70:79

Marko Luković (Split) – 20 p (9-4 za tri poena), 6 sk, 3 as, 3 izg.l, 1 bl za 32 min.

JAPAN

Stevan Jelovac(San-En Neofeniks)

Kjoto – San-En Neofeniks 85:72 (22 p, 4 sk, 3 as, 1 izg.l za 31 min).

San-En Neofeniks – Hitači 80:79 (19 p, 7-4 za tri poena, 6 sk, 5 as, 1 ukr.l, 1 izg.l za 27 min).

San-En Neofeniks – Hitači 75:71 (19 p, 8 sk, 1 as, 2 izg.l za 30 min).


Izvor: KSS

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here