Ekipa Turk Telekom danas je kod kuće savladala Tofas Bursu rezultatom 85-72.

Obe ekipe su startovale relativno efikasno, a nakon prve deonice Tofas je vodio 23-22. U nastavku smo videli manje efikasnu igru. Domaćin je ipak uspeo da na poluvreme ode sa prednošću od 5 poena. Rezultat između druge i treće deonice bio je 39-34. Prvo poluvreme obeležio je Kenny Gabriel sa dvadeset i jednim poenom.

U nastavku Tofas uspeva da izjednači pred poslednju četvrtinu, a u četvrtoj četvrtini domaćini postižu čak 30 poena i postavljaju konačan rezultat na 85-72.

Najefikasniji kod domaćina bio je Sylven Landesberg sa 24 poena, dok je kod gostiju Samuel Mejia postigao 21 poen.

Turk Telekom se nalazi na 5. mestu u ligi sa učinkom 5-3, dok je Tofas 3. sa 6-3.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.