Tip “I1-2&GG” za danas – 22. avgust 2020.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

15:00 Sirius – Hammarby (Švedska – Allsvenskan)

Ko god je pratio našu rubriku, verovatno je video da forsiramo Sirius, a to je iz prostog razloga što u poslednje vreme vole da prave dosta prelaza. S tim u vezi, ovaj tip tada može da bude dobitan uz malo sreće. Naravno, dobra stvar je ta što su ove dve ekipe trenutno egal, ako je suditi po pozicijama na tabeli, te ukoliko jedna bude rano povela, ili makar u prvom delu igre, za očekivati je da rival koji gubi krene da igra ofanzivnije u drugom delu utakmice, te da makar pokuša da sustigne eventualni gol zaostatka. U svakom slučaju, mi se nadamo prolasku, a vama želimo mnogo sreće, šta god da igrate!

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.