petak, 29. mart 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 23. februar 2022.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

18:30 Lecce – Cittadella (Italija – Serie B)
Iako je Leće prvi na tabeli i potencijalnom pobedom bi otišao na +3 u odnosu na Kremoneze, verujemo da ovo neće biti nimalo lak zadatak za ovaj tim. Uz to, velika je verovatnoća da će veliki broj uplata ići baš na pobedu favorita, koji igra protiv Citadele. Gosti, sa druge strane, imaju šanse da se nađu u plej-ofu, tako da imaju dobar razlog da ovde „zagrizu“. Kada su se sastajali kroz istoriju, golova je bilo u obe mreže, te se nadamo da će gosti uspeti da nađu prostor do mreže favorizovanog domaćina. Naravno, oprezno, ipak su u pitanju italijanski drugoligaši, pa nas ne bi preterano čudilo da odigraju mirnije od očekivanog.