Tip “I1-2&GG” za danas – 23. januar 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

21:00 Monaco – Marseille (Francuska – Ligue 1)
Očekuje nas duel ekipa koje se nalaze u gotovo samom vrhu francuskog prvenstva, ako govorimo o poziciji na tabeli. Domaći tim se nalazi na 4. mestu, a gost na 6. mestu. Obe ekipe postižu mnogo golova, Monako 39, a Marsej 26, ali i primaju dosta, Monako 29, a Marsej 19. Kada su u pitanju međusobni susreti, golova ne manjka, a mi ćemo probati sa dobro poznatom igrom, gde se nadamo da napadači neće biti preterano raspoloženi u 1. delu igre, ali da ćemo uz malo sreće uspeti da naplatimo fantastičnu kvotu.

12.12.20 L1 Marseille Monaco 2 : 1
30.10.19 COU Monaco Marseille 2 : 1
15.09.19 L1 Monaco Marseille 3 : 4
13.01.19 L1 Marseille Monaco 1 : 1
02.09.18 L1 Monaco Marseille 2 : 3
28.01.18 L1 Marseille Monaco 2 : 2
27.08.17 L1 Monaco Marseille 6 : 1
01.03.17 CDF Marseille Monaco 3 : 4