četvrtak, 28. mart 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 24. decembar 2020.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

20:00 Santa Cruz – Royal Pari (Bolivija – Division Profesional – Apertura)
Jedan meč direktno iz bolivijskog prvenstva, gdećemo imati priliku da gledamo Santa Cruz, ekipu koja je primila najviše golova u ligi, čak 52 za 22 utakmice. Sa druge strane, postigli su 29, dok je gol razlika Royal Pari-a 33:29. Dakle, obe ekipe igraju na gol više, što je i normalno za ekipe iz ove zemlje, a mi se oslanjamo na trenutnu lošu formu domaćih, ali i dobru formu gostiju, te se nadamo naplati ovog predloga uz malo kladioničarske sreće.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.