petak, 29. mart 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 3. april 2021.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

18:00 Torino – Juventus (Italija – Serie A)
Od svih utakmica italijanskog šampionata danas, ovaj bi mogao da bude jedan od interesantnijih. Da smo isti ovaj susret gledali pre par sezone, Torino bi imao daleko veće ambicije, dok, ovako, može da se nada borbi za opstanak. Teško da do bodova može protiv Juventusa, ali svakako da može da mu zapreti, što se najbolje moglo videti u sezonama iza nas, jer nije imao problem da da gol „staroj dami“. Večeras će to u teoriji da bude nešto teže, ali ni Juventus ne blista, i ako želi na sam vrh, mora dobro da se potrudi. Sve u svemu, i jednima, i drugima, potrebni su bodovi, a baš zbog toga ćemo da probamo sa ovom igrom.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.