utorak, 19. mart 2024.

Tip “I1-2&GG” za danas – 4. decembar 2020.

U okviru rubrike “tip “I1-2&GG” za danas” trudićemo se da što češće postavljamo predlog koji je iz naše perspektive interesantan za dati dan. Reč je o tome da u prvom poluvremenu treba da bude jedan ili dva gola, a ukupno u toku cele utakmice obe ekipe treba da postignu makar po gol. Dakle, ukoliko je rezultat već na poluvremenu tačno 1:1, tip je dobitan, što je idealan scenario za ovaj predlog. Ipak, to je samo jedna varijanta, a opcije su razne.

18:30 Holstein Kiel – Bochum (Nemačka – 2. Bundesliga)

Dve ekipe koje nesumnjivo vole da igraju na gol više kada se sastanu, čemu najviše u prilog ide fantastična tradicija. Domaćin zauzima 4. mesto na tabeli, a gost 2. mesto, te je možda baš ovaj duel i najzanimljiviji u kolu pred nama, kada je reč o 2. rangu nemačkog fudbala. Dakle, malo na osećaj, ali i uz pomoć tradicije, izdvajamo ovaj meč.

Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.