Hernán Toledo će pojačati levu stranu Las Palmasa, a dvadesetjednogodišnji fudbaler rodom iz Argentine doći će u Španiju kao pozajmljen igrač. Klub čiji je trenutno član zove se Maldonado. Pored njega, u klub je nedavno došao i Calleri, o kom više možete pročitati na sledećem linku.

Toledo na tržištu trenutno vredi 3.83 miliona funti, a svoju profesionalnu karijeru proveo je igrajući u Urugvaju i Argentini, ali i italijanskoj Fiorentini. Ne znamo kakve su namere čelnika Las Palmasa, vremena za transfere ima još dosta, a dva Argentinca su jedina pojačnja španskog kluba iz Južne Amerike.

Pored pozicije levog krila, Toledo može da pokriva i poziciju desnog krila, iako mu je to sekundarna pozicija.


Za više transfera posetite sledeći link, gde ćemo iz dana u dan da vas obaveštavamo i o manje poznatim transferima o kojima retko gde možete da pročitate nešto više.

Ukoliko već niste, zapratite nas na našoj Facebook stranici i ostanite u toku sa najnovijim vestima iz sveta sporta.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.