Ekipa Partizana slavila je kao domaćin protiv Crvene Zvezde rezultatom 70-67.

Rezultat nakon dve utakmice u playoffu ABA lige je 1-1, tako da će pitanje pobednika rešiti utakmica koja će se igrati 6. aprila.

U prvoj četvrtini videli smo veoma malo poena. Partizan je slavio rezultatom 13-9. U nastavku gledamo nešto efikasniji meč gde Partizan uspeva da formira prednost od +7 pre poluvremena pri rezultatu 34-27. U trećoj četvrtini Crvena Zvezda pravi preokret, ali ne uspeva da održi prednost do kraja utakmice i Partizan u finišu meča uspeva da povede i sačuva prednost.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je opet Vanja Marinković sa 18 poena dok je u gostujućoj ekipi Stratos Perperoglou postigao 16.