sreda, 24. april 2024.

Vezista Liverpula završio sezonu zbog povrede!

U okviru polufinala Lige Šampiona, ekipa Liverpula zabeležila je poraz na gostovanju ekipi Barselone (3:0), ali je pored negativnog rezultata taj meč doneo mnogo više problema za Jirgena Klopa.

Centralni vezista engleskog tima, Nabi Keita, zaradio je povredu tokom te utakmice zbog čega je teren napustio već sredinom prvog poluvremena, tačnije u 24. minutu kada ga je zamenio Džordan Henderson.

Kako prenose ostrvski mediji, 24-godišnji fudbaler je pretrpeo povredu prepona te mu sada sledi oporavak od bar nekoliko nedelja.

Samim tim očekuje se da propusti revanš susret protiv Barselone, ali i poslednja dva meča u Premijer Ligi protiv Njukasla i Vulverhemptona.

Keita je u redove “Crvenih“ stigao prošlog leta iz nemačkog Lajpciga, dok je ove sezone u okviru svih takmičenja upisao ukupno 33 nastupa gde je pritom postigao 3 gola i 1 asistenciju.