Za četiri minuta promašio dva penala! (VIDEO)

Ne dešava se često da jedna ekipa dobije dva penala na utakmici, a još ređe se dešava da oba penala izvodi isti fudbaler. Čak i kada se to dogodi, koja je verovatnoća da će oba da promaši?

Reč je o utakmici 22. kola turskog šampionata, a sastali su se Gaziantep i Rizespor. Domaćin je slavio rezultatom 2:0, a u 52. minutu poveo je golom Andre Souse. Pet minuta kasnije, sviran je prvi penal za domaći tim, koji je šutirao Muhammet Demir, ali je promašio. Četiri minuta posle toga, još jedan penal za Gaziantep, a izvođač je isti – Muhammet Demir. Ni ovog puta nije bio precizan!

Tačku na muku gostiju stavio je Papy Djilobodji u 91. minutu utakmice za konačnih 2:0. Gosti su od 56. minuta igrali sa igračem manje, a ovaj meč svakako neće biti lako zaboravljen.