Ekipa Crvene Zvezde danas je izgubila od Limogesa rezultatom 72-71 i tako je izgubila šanse za plasman u TOP8. Ekipe Unicaje i Valencije će se sutra boriti samo oko bolje pozicije u TOP8.

U prvoj četvrtini gledali smo izjednačenu košarku gde je Zvezda imala prednost od jednog poena (15-16). U drugoj četvrtini Limoges uspeva da postigne 25 poena i odlaze na poluvreme sa prednošću od 5 poena pri rezultatu 40-35. U trećoj četvrtini videli smo sjajnu igru igrača Zvezde koji su pred poslednju četvrtinu imali prednost od 12 poena i delovalo je da je meč praktično rešen (48-60). Samo 2 minuta pre kraja utakmice Zvezda je imala prednost od 8 poena, ali je usledila serija Limogesa koji su na veliko iznenađenje trijumfovali protiv Crvene Zvezde.

Najbolju partiju u ekipi domaćina imao je Jerry Boutsiele sa 13 poena i 13 skokova, dok je u ekipi domaćina Joe Ragland postigao 15 poena.