Poseta na stadionu Rajko Mitić bila je sjajnih 22 364 gledaoca što je ovosezonski rekord na populrnoj Marakani. Zvezdin stadion je imala više nego duplo bolju posetu od drugih stadiona. Na ostala 7 ukupna poseta je bila nešto manje od 10 000 gledaoca. Trener Crvene Zvezde Vladan Milojević je naglasio da očekuje da će se ovakav trend i u nastavku sezone:

Hvala navijačima na sjajnom ambijentu, zaista je bilo istinsko uživanje biti deo ovakve utakmice. Fudbal se igra upravo za publiku i uveren sam da ćemo imati sličnu posetu i u nastavku sezone.

Treba pohvaliti osim Delija i Grobare. Stadion kapaciteta 4.500 mesta u Bačkoj Palanci je bio ispunjen do poslednjeg mesta. Treći po poseti bio je niški Čair, a meč Radničkog i Čukaričkog je gledalo oko 1.500 ljudi.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.