Predlozi izgledne šanse za prolaz kroz seriju
Martingale sistem – Imaćemo minimalno 2 šanse za prolaz predloga
W. Tavares (Real) 11.5-
Gorostas realno nema pravog čuvara, pošto je jedino Soriano njegovih gabarita (a on pravi glupave faulove). Reuvers i Costelo, pa i Pradilla ga izvlače iz reketa jer su opasni sa distance, te je stoga imao svega 2 skoka.
B. Badio (Valencia) 10.5-
Jeidni igrač u prošlom meču koji je doneo pozotivnu energiju kada je Montero bio totalno van utakmice. Ipak, smatram da će u jednom od naredna 2 meča biti lošiji sa distance i da će Montero i Jones preuzeti lidersku ulogu.
C. Jones (Valencia) 9.5+
Veteran ekipe koji je u prvom meču imao 10 poena (bez pogođenog šuta sa distance, 0/3). Njegov realan prosek je 12 poena, i stoga ga pokušavam u ova minimalno 2 preostala meča.


![[PREMIUM] NBA – Poeni igrača (petak)](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2024/04/nba-ball-general-view-iso-218x150.webp)
![[PREMIUM] Evroliga – Poeni igrača](https://www.sportskenovosti.net/wp-content/uploads/2020/05/euroleague-basketball-black-logo-218x150.png)
