Nastavljamo sa specijalima.
Danas je na programu drugi polufinalni meč Lige Nacija.
Za ovaj meč smo se odlučili za faulove.
21h Španija-Francuska
Jedan sjajan meč je pred nama. Duel dve podjednake ekipe, dve ekipe koje imaju iste ambicije, a to je da osvoje ovo takmičenje. Takođe, duel dve reprezentacije koje gaje rivalitet.
Ovo sve bi moglo da garantuje spektakl, a mi smo se odlučili za faulove.
Generalno, kada Španija igra, faulovi nisu retkost. Oni su tim koji kada izgubi loptu, tj posed, odmah se trudi da isti povrati, tj vrše pritisak na rivala, kao osice se sjate oko protivničkog igrača i prave sitne kontakte koji često dovode do kartona. Sa druge strane, jedini način da se njima oduzme lopta jeste putem faulova.
Na poslenja 4 meča Španaca, bilo je 25 faulova protiv Danske, 25 faulova protiv Švajcarske, 21 faul protiv Holandije i 25 faulova u drugom meču sa Holanđanima.
Na tim mečevima njihovi rivali su pravili sledeći broj faulova:
Danska 8
Švajcarska 14
Holandija 14
Holandija 11
Isto tako moram da kažem, da je na prethodnom meču ove dve reprezentacije bilo ukupno 23 faulova, a da su Francuzi napravili 14
Predlog: više od 22.5 faulova @ 1.85
drugi predlog Francuska više od 11.5 faulova @ 1.85